Najgorsze urodziny Biebera

Wyszedł z własnej imprezy!

Najgorsze urodziny Biebera

Poniedziałek, 04. Marca 2013

Justin Bieber zamierzał świętować swoje 19 urodziny w londyńskim klubie Cirque du Soir. Impreza okazała się jednak klapą, ale Bieber ze znajomymi opuścił klub i przeniósł się do hotelu. Kanadyjczyk napisał wtedy na swoim profilu na Twitterze: „Najgorsze urodziny”.

>>> Bieber szaleje na quadach! Zobacz zdjęcia!

W reakcji na to oświadczenie Klub poczuł się zmuszony do tłumaczeń. Jego menadżer oświadczył, że niektórzy goście Biebera byli niepełnoletni i dlatego nie zostali wpuszczeni. Ochrona miała jakoby nie chcieć wpuścić do klubu 14-letniego Jadena Smitha, syna Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith. Sam Bieber jest podobno stałym gościem klubu i zawsze jest mile widziany, ale towarzyszące mu osoby muszą być pełnoletnie, bo takie jest prawo.
Bieber rozwiał jednak wątpliwości w sprawie urodzinowego zamieszania.

>>> Bieber przeprasza fanów! Za co?

„Zabawne, że ludzie wierzą, że zabrałem nieletnich do klubu. Wierzycie, że Will Smith puściłby swojego 14-letniego syna do klubu? Ja nie. Klub wymyśla teraz powody, dla których mieliśmy nie zostać w nim, żeby nie wypaść źle, bo jak to wygląda, że wchodzimy i wychodzi z niego? Ochrona popychała moich fanów i była bardzo agresywna. Dlatego zwinęliśmy się z tego frajerskiego klubu” – oświadczył Bieber.

>>> Bieber w rękawiczkach i gumowej bluzce! Zobaczcie fotki!

Kanadyjczyk po czasie zapewnił też, że wcale nie były to najgorsze urodziny. W klubie było tragicznie, ale potem już ok. Jak myślicie, Bieber ma chyba nieletnich znajomych, których mógł zabrać na urodziny? Czy raczej by tego nie zrobił?