Louis Tomlinson oświadczy się w przyszłym miesiącu??

Podobno już wszystko zaplanował!

Louis Tomlinson oświadczy się w przyszłym miesiącu??

Louis Tomlinson / Eleanor Calder

Wtorek, 01. Października 2013

Louis Tomlinson chce się w przyszłym miesiącu oświadczyć swojej dziewczynie!

Gwiazdor zespołu One Direction pragnie udowodnić swoją miłość Eleanor Calder i zadać jej jedno z najważniejszych pytań w życiu – „Czy wyjdziesz za mnie?”
Eleanor jest studentką socjologii i nauk politycznych. Para poznała się dwa lata temu i podobno do tej pory bardzo mocno się kochają.

>>> Louis Tomlinson upadł na scenie! Zobaczcie, co się stało!

Louis postanowił oświadczyć się 17 listopada, w drugą rocznicę poznania się. Źródło podaje:__ „Louis i Eleanor są już właściwie zaręczeni. (…) Zawsze byli bardzo otwarci w trakcie rozmów o małżeństwie i często opowiadali, jak będzie wyglądał ich ślub. W tym momencie Zayn [Malik] i Perrie [Edwards] również są zaręczeni, więc te oświadczyny będą naturalną koleją rzeczy. Louis uważa, że nadszedł czas, by zrobić to oficjalnie.”

>>> Louis Tomlinson z 1D znalazł tę jedną jedyną! I bardzo mu na niej zależy!

Podobno Eleanor zmaga się ze sławą swojego ukochanego. To bardzo trudne być ciągle obserwowanym…
Tomlinson przyznał: „To naprawdę nie było łatwe. Ona była czasem bardzo zastraszona. W sumie, kto by nie był? Nie może mieć Twittera, ani nic z tych rzeczy. Na początku mówiłem – ‘uspokój się na chwilę, jest dobrze’, ale później zrozumiałem przez co przechodzi. Nie mogę oczekiwać od niej, ze da sobie z tym radę. Ale wiem, że bez niej nie byłbym szczęśliwszy.”

Trzymamy kciuki, żeby wszystko wyszło zgodnie z planem. Życzymy im romantycznych zaręczyn i pięknego ślubu!