Camila Cabello opowiedziała o ciężkich początkach swojej kariery!

Zaczynała mając 15. lat!

Camilla Cabello postanowiła opowiedzieć ostatnio o początkach swojej kariery muzycznej! Piosenkarka przyznała, że w jej rodzinie nie było nikogo, kto zajmował się karierą artystyczną na poważnie! Jedynie “babcia kochała śpiewać, ale nigdy nie zajmowała się tym profesjonalnie” – czytamy w serwisie Eonline.

>>> Camila Cabello oszukiwała dziewczyny z Fifth Harmony?! Sprawdźcie szczegóły!

“Kiedy catingi do XFactor odbywały się w Miami, miałam wtedy 15. lat (…) Byłam w tamtym czasie wielką fanką One Direction. Oni wrzucili kiedyś na Youtube filmik, na którym dawali wskazówki, jak przygotować się na przesłuchanie do XFactor” – powiedziała piosenkarka. Później jednak opowiedziała o tym, że na przesłuchaniu wcale nie było tak łatwo!

Zanim stanęła przez jury, pracownicy XFactora powiedzieli jej, że nie dostała się na przesłuchanie i może jechać do domu! “Po prostu dajcie mi szansę, poprosiłam ich (…) Udało się, dostałam się na przesłuchanie, zdobyłam cztery głosy na tak i pojechałam na Boot Campa”. Później, wszyscy wiemy jak potoczyły się jej losy i jak powstało Fifth Harmony.

>>> Camila Cabello po odejściu z Fifth Harmony chce mieć własny pseudonim artystyczny! Zobaczcie!

Jak widać, Camila nigdy nie odpuszcza!

Wtorek, 10. Stycznia 2017