"Somebody To Love" Biebsa plagiatem? Zapadł wyrok w tej sprawie!

Sprawdźcie, czy Justin i Usher dopuścili się przestępstwa!

Jak wszyscy dobrze wiemy, Justin Bieber jest królem rozpraw sądowych! Piosenkarz już tyle razy był pozwany do sądu, że chyba nawet ona sam… nie potrafi tego zliczyć ;) Tym razem zakończyła się kolejna rozprawa, w której siedział na ławie oskarżonych!

>>> Justin Bieber po sześciu miesiącach oddał swojego szczeniaka! Sprawdźcie szokujące szczegóły!

Okazuje się, że piosenkarz oraz Usher zostali pozwani za… splagiatowanie piosenki “Somebody To Love”! Devin Copeland i Mareio Overton wnieśli do sądu pozew przeciwko artystom twierdząc, że wspomniany wyżej utwór jest ich autorstwa, a Biebs i Usher jedynie go… ukradli! Sąd badał sprawę dwukrotnie, ponieważ kilka lat temu, kiedy zapadł wyrok mówiący o tym, że piosenka nie jest plagiatem – panowie odwołali się. Teraz sprawa została rozpatrzona ponownie i po raz kolejny… Justin został uniewinniony!

Całe szczęście – gdyby okazało się, że ukradł piosenkę – jego kariera mogłaby zawisnąć na włosku! Przy okazji – słyszeliście, że kawałek Justina “Love Yourself” napisany przez Eda Sheerana tak naprawdę miał znaleźć się na najnowszej płycie Eda? Piosenkarz w najnowszym wywiadzie przyznał jednak, że nie do końca mu on pasował, dlatego oddał go Biebsowi! A Justin… zrobił z niego hit!

>>> Nowe konto Justina Biebera na Instagramie! Do kogo tak naprawdę należy? Zobaczcie!

Co o tym myślicie?

Środa, 11. Stycznia 2017