Córka Jamie Lynn Spears wróciła do domu po dramatycznym wypadku!

Zobaczcie oświadczenie Britney Spears w tej sprawie! [FOTO]

Ostatnio pisaliśmy Wam o dramatycznym wypadku, który przytrafił się córce Jamie Lynn Spears – Maddie. Dziewczynka wpadła quadem do jeziora, gdzie przygnieciona przez maszynę przebywała kilka minut pod wodą.

>>> Siostrzenica Britney Spears miała poważny wypadek! Piosenkarka prosi o modlitwę za dziewczynkę! Sprawdźcie, co się stało!

Początkowo stan Maddie był krytyczny, lekarze nie wiedzieli czy dziewczynka z tego wyjdzie… Całe szczęście kilka dni temu odzyskała ona przytomność, a teraz… wróciła do domu! Sama Britney Spears, ciocia dziewczynki, która wcześniej prosiła fanów o modlitwy na Maddie – napisała o tym na Instagramie:

“Jestem bardzo wdzięczna, ponieważ Maddie wróciła już do domu… to naprawdę cud! Nasze modlitwy były silne, dlatego dostaliśmy odpowiedź! Dziękuję Wam bardzo za Waszą miłość i wsparcie w tym tygodniu! Moja rodzina docenia to bardziej niż możecie sobie wyobrazić!”

Jak donosi rzecznik rodziny Spears – Maddie w domu ma dochodzić do siebie, jednak wszystko wskazuje na to, że zarówno stan fizyczny, jak i psychiczny dziewczynki są w tej chwili dobre!

>>> Siostrzenica Britney Spears odzyskała przytomność to tragicznym wypadku!

Zdrowiej Maddie!

Sobota, 11. Lutego 2017