Selena Gomez szczerze o Dialektycznej Terapii Behawioralnej, która odmieniła jej życie!

"Bardzo mi pomogła. Wciąż z niej korzystam!" - powiedziała piosenkarka!

Selena Gomez udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu Vogue, w którym szczerze opowiedziała o ciężkich przejściach, z którymi musiała się zmierzyć na jesieni 2016 roku.

>>> Orlando Bloom znów w akcji! Nie uwierzycie, kogo podrywa tym razem! Zerknijcie!

Piosenkarka przyznała, że podczas trzymiesięcznego pobytu w ośrodku psychiatrycznym podlegała Dialektycznej Terapii Behawioralnej, która pomogła jej wyjść na prostą. Terapia polega na leczeniu niepokoju i regulowaniu emocji. __"Moja samoocena była bardzo niska. Byłam przygnębiona i niespokojna" __- powiedziała piosenkarka i dodała, że to właśnie terapia pomogła jej wyzdrowieć.

“Czułam, że nie jestem wystarczająco dobra” – dodała piosenkarka. To właśnie terapia pozwoliła jej zmienić sposób myślenia i to dzięki niej piosenkarka zaczęła dbać o własne dobro.

“Dialektyczna Terapia Behawioralna całkowicie zmieniła moje życie. Chciałabym, aby więcej ludzi o niej mówiło. My dziewczyny nauczyłyśmy się bycia elastycznymi, silnymi, sexy i fajnymi. My również musimy czuć, że może się stać tak, że upadniemy” – powiedziała Sel, która jeszcze wielokrotnie podkreślała w wywiadzie, że terapia, z której wciąż korzysta jest bardzo skuteczna i pomaga w przezwyciężeniu wielu problemów.

>>> Selena Gomez jest zazdrosna o seksowne modelki w teledyskach The Weeknda! Nie uwierzycie, co wymyśliła… Zerknijcie!

Fajnie, że piosenkarka opowiadając swoją historię uświadamia innych.

Piątek, 17. Marca 2017