Bella Hadid nigdy więcej nie chce słyszeć o Selenie i The Weekndzie! Poprosiła znajomych aby...

Sprawdźcie, jak zamierza rozprawić się z przeszłością!

Bella Hadid rozstała się z The Weekndem w listopadzie 2016 roku. Zaledwie miesiąc później okazało się, że piosenkarz spotyka się z Seleną Gomez – (byłą) przyjaciółką Belli!

>>> Gorąca Bella Hadid w skąpej bieliźnie dla Love Magazine! [FOTO] Zobaczcie!

Podobno związek Sel i Abla był dla Belli ogromnym ciosem – została zdradzona przez ukochanego i przyjaciółkę. Teraz, kiedy minęło już kilka miesięcy Bella nadal nie może sobie poradzić z tą sytuacją. Oliwy do ognia dodaje fakt, że prawie codziennie w mediach pojawiają się nowe fotki zakochanej pary, które niestety Bella widzi. Postanowiła jednak skończyć z tym i zdecydowała, że nigdy więcej nie chce słyszeć o “zdrajcach”!

“Bella jest zirytowana i zmęczona ciągłymi informacjami na temat Seleny i The Weeknda. Poprosiła znajomych aby przestali w jej towarzystwie o nich mówić i aby nie wysyłali jej ich zdjęć i informacji na ich temat. Ona już nie chce o nich słyszeć. Wszystkie informacje na ich temat w mediach społecznościowych sprawiają, że Bella zamiast iść naprzód, spowalnia. Postanowiła więc coś z tym zrobić” – czytamy na portalu HollywoodLife.

>>> Selena Gomez zrobiła sobie tatuaż! Sprawdźcie, co oznacza! [FOTO] Zobaczcie!

Naszym zdaniem, to bardzo dobra decyzja! Bella nie może w nieskończoność płakać po The Weekndzie!

Środa, 12. Kwietnia 2017