Orlando Bloom szczerze o związku z Katy Perry i swoich... nagich zdjęciach!

Dlaczego para tak naprawdę się rozstała?

Katy Perry i Orlando Bloom rozstali się ze sobą już jakiś miesiąc temu. Jednak dopiero teraz w wywiadzie udzielonym dla Elle UK aktor zdecydował się opowiedzieć co nie co o związku z piosenkarką.

>>> "Nie randkuję z Katy Perry. Ledwo ją znam!" – znany aktor ostro komentuje plotki! Sprawdźcie szczegóły!

Dziennikarz oczywiście zapytał go o słynną wpadkę z nagimi zdjęciami! Pamiętacie ją? Orlando i Katy byli na wakacjach, gdzie aktor korzystał z uroków otoczenia całkiem nago! Paparazzi zrobili mu wtedy zdjęcia, i cały Internet dzięki temu wie, jak dokładnie zbudowany jest Bloom! Co na ten temat sądzi sam zainteresowany? “To było bardzo zaskakujące, nigdy nie przypuszczałem, że znajdę się w takiej sytuacji. Byłem już fotografowany miliony razy w naprawdę różnych sytuacjach. Byliśmy [Orlando i Katy] wtedy sami przez pięć dni. Naprawdę nikogo nie było wokół nas. Nie było sposobu, żeby ktoś mógł nas zobaczyć. Więc miałem moment kiedy poczułem się wolny… Co mogę Ci powiedzieć? Uwaga dla siebie: Nigdy nie jesteś wolny! Hahah” – powiedział aktor!

Orlando uchylił także rąbka tajemnicy odnośnie jego związku i rozstania z Katy! “Jesteśmy przyjaciółmi. Jest dobrze. Jesteśmy dorośli. Ona [Katy] jest kimś, kto jest bardzo zauważalny, ale ja nie sądzę, by ktokolwiek interesował się tym, co ja robię. I nikt nie powinien. To jest między nami. Lepiej jest dawać przykład dzieciakom i pokazywać, że zerwania nie muszą kończyć się nienawiścią” – przyznał!

>>> Katy Perry już tak nie wygląda! Gwiazda drastycznie zmieniła fryzurę! Zerknijcie!

Przyjaźń po zerwaniu jest możliwa? Jak uważacie?

Czwartek, 13. Kwietnia 2017