Demi Lovato - dlaczego kiedyś nie dogadywała się z kobietami i zakończyła przyjaźń z Seleną Gomez?

Piosenkarka szczerze o swoich przyjaźniach w najnowszym wywiadzie!

Demi Lovato jest wielką zwolenniczką walki o prawa kobiet i to właśnie z kobietami najlepiej się dogaduje. Nie zawsze jednak tak było! Piosenkarka miała w swoim życiu wiele sławnych przyjaciółek, jednak teraz nie utrzymuje już z nimi kontaktu.

>>> Sprawa przeciwko Demi Lovato zakończona? Piosenkarka zapłaciła karę? Sprawdźcie szczegóły!

W najnowszym wywiadzie Demi postanowiła opowiedzieć o tym, dlaczego kiedyś lepiej dogadywała się z mężczyznami niż z kobietami. “W moim środowisku pracy otaczałam się tylko facetami. W moim zespole byli sami faceci, to z nimi koncertowałam, a moim menedżerem też była facet. To wszystko” – przyznała.

Był jednak czas kiedy Demi przyjaźniła się z Seleną Gomez! Dziewczyny za czasów kiedy występowały w programach Disney’a były prawie nierozłączne! W pewnym momencie jednak ich przyjaźń się skończyła. Co się stało?__ “Przeanalizowałam dlaczego kiedyś nie dogadywałam się z dziewczynami i stwierdziłam, że to przez brak zaufania”__ – powiedziała Demi.

“Myślę, że teraz dokonałam konkretnej zmiany. Kiedyś po prostu mówiłam, że nie dogaduje się z kobietami (…) Teraz postanowiłam otaczać się silnymi kobietami i myślę, że to rzeczywiście ma ogromny wpływ na moje życie” – dodała.

Może Demi i Sel kiedyś jeszcze znowu się zaprzyjaźnią?

Wtorek, 18. Kwietnia 2017