Maffashion pyta fanów: "Czy powinnam zostać jurorką?"

Sprawdźcie szczegóły!

Maffashion razem z narzeczonym Czarkiem Jóźwikiem oraz grupą przyjaciół wybrała się do USA. Blogera wybrała się tam między innymi na Festiwal Coachella (na którym reprezentowała markę Guess). Oprócz tego bardzo czynnie zwiedza najpiękniejsze miejsca w Los Angeles!

>>> Maff czy Jemerced? Której bardziej pasują różowe włosy? ;) [WIDEO] Zobaczcie!

Ostatnio Julka zapytała na Snapchacie swoich obserwatorów o bardzo ważną rzecz! Otóż jak sama twierdzi, dostała propozycję bycia jurorką w jednym z programów. Nie zdradziła niestety jaki to dokładnie program, ponieważ póki co co nie może tego zrobić. Maff przyznała, że bardzo ciężko jej podjąć taką decyzję, dlatego odpowiedziała, że się zastanowi, jednak wstępnie jest na tak.

“Moi drodzy mam do Was bardzo kluczowe pytanie. Będąc tutaj dostałam propozycję (zresztą nie pierwszą, ale tą rozważam), najpierw jednak chciałam zapytać Was o zdanie. Dostałam propozycję bycia jurorką w jednym z nowych programów” – powiedziała.

__"No kminię nad tym co sądzicie, chcielibyście mnie zobaczyć w takiej roli? Możliwe, że bym się sprawdziła" __ – zastanawiała się Maff.

__"Na pewno dużym ułatwieniem byłoby gdybym podała jakieś wskazówki jaki to będzie program, ale niestety nie mogę to na razie tylko propozycja. Jedyne co na razie powiedziała to, że rozważę i wstępnie jestem na tak. Jak wrócę to muszę się jakoś do tego odnieść". __ – kontynuowała.

“Piszcie mi proszę co o tym sądzicie. Mam nadzieję, że bardzo wiele osób będzie na tak i że nie będziecie mieli nic przeciwko i będziecie mnie do tego namawiali, ale wiem, że będą też osoby, którym się to nie spodoba” – dodała!

Maff zdardziła także, że ten program ma być… modowy! Co na to jej fani? Większość z nich jest na tak i uważa, że to super pomysł, inni sądzą, że nie powinna się zgadzać!

>>> Gorący pocałunek Maffashion i Czarka! Romantycznie? [WIDEO] Zerknijcie!

A Wy, co na ten temat myślicie? Chcielibyście zobaczyć Julkę w jury?

Czwartek, 20. Kwietnia 2017