Bella Thorne szczerze o ciężkiej walce z depresją i dysleksją!

Aktorka opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie! Sprawdźcie!

Bella Thorne – kontrowersyjna aktorka, zawsze uśmiechnięta i bardzo bezpośrednia. Wydawać by się mogło, że jej życie było usłane różami. Jednak nie do końca…

>>> Ostra Bella Thorne w rockowej stylówce! [WIDEO] Zobaczcie!

W sierpniu 2016 roku aktorka publicznie przyznała się do tego, że jest biseksualna. To jednak nie wszystko! Na początku kwietnia tego roku napisała na Twitterze, że zmaga się z depresją. Swoim wyznaniem chciała pomóc innym, którzy borykają się z tym problemem! W najnowszym wywiadzie dla magazynu People postanowiła opowiedzieć o tym, jak starała się uświadamiać i wspierać fanów w walce z depresją!

“To był bardzo powolny i stopniowy proces” – przyznała aktorka. Bella zdradziła także, że w sprawie depresji korespondowała z wieloma osobami – “Było kilka osób, które także miały depresję i dysleksję oraz były biseksualne – do tej pory mam od nich niesamowite listy” – dodała.

Dlaczego Bella postanowiła na Twitterze pisać o swojej depresji? “Pisałam o tym, ponieważ chciałam żeby Ci ludzie nie czuli się samotni” – przyznała. Aktorka opowiedziała także o tym, że jej działania przyniosły efekty, a bardzo wiele osób dzięki niej odzyskało wiarę we własne siły!

Brawo Bella!

Piątek, 21. Kwietnia 2017