Zapowiedź "Life Of Kylie"! "Wszyscy myślą, że mnie znają, ale tak nie jest (...) Są dwie strony mnie" [WIDEO]

Nowe show Jennerki zapowiada się bardzo ciekawie! Zobaczcie!

Kylie Jenner jest w trakcie pracy nad swoim nowym reality show Life Of Kylie. Wczoraj (15.05.2017r.) w sieci ukazał się oficjalny zwiastun programu!

“Kiedy dorastasz przed kamerami wszyscy myślą, że cię znają. Ale tak nie jest. Czuję, że wiele osób ma błędne wyobrażenie na temat tego kim jest. Kiedy zaczynałam nagrywać Keeping Up With The Kardashians miałam 9. lat. Nie sądzę, żeby ktokolwiek z nas wiedział wtedy, do czego zmierzamy” – brzmi zapowiedź, wypowiadana przez samą Kylie.

“Myślę, że są dwie strony mnie. Jest obraz przez, który ciągle czuję presję i staram się za nim nadążyć oraz to jaka naprawdę jestem przy moich przyjaciołach. Ten program to prezent dla moich fanów. Czuję presję, żeby nikogo nie opuścić. Nikt nie ma idealnego życia. Ja też nie jestem zupełnie niewinna, bo wciąż kontynuuję ten styl życia jak teraz. Nie mogę robić tego zawsze. To nie jest KUWTK, to jest sesja terapeutyczna. Teraz mogę znaleźć to, co naprawdę uczyni mnie szczęśliwą” – dodała.

Wygląda na to, że dzięki “Life Of Kylie” w końcu poznamy – jaka jest ona naprawdę! Będziecie oglądać? ;)Wtorek, 16. Maja 2017