Asystentka Kim Kardashian zdradza blaski i cienie pracy z gwiazdą!

Sprawdźcie, jak to jest pracować u boku Kimmy!

Kim Kardashian West należy do grona najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie. Nic więc dziwnego w tym, że nad jej wizerunkiem czuwa sztab specjalistów. Ostatnio osobista asystentka celebrytki zdradziła, jak to jest z nią pracować.

>>> Stylowe Kim i Nori! [WIDEO] Zobaczcie!

Stephanie Shepherd, która już od ponad 4. lat współpracuje z Kimmy przyznała, że praca z nią ma wiele plusów, jak także minusów. Dziewczyna tak wspomina rozmowę kwalifikacyjną: “Nie miała makijażu i była w swetrze, w bardzo zaawansowanej ciąży z North. Powiedziała: potrzebuję pomocy. Robin kocha cię i mówi o tobie świetne rzeczy, tego właśnie potrzebuję. Możesz to zrobić? Odparłam: jasne, że tak”.

W zakres obowiązków Stephanie wchodziło mnóstwo rzeczy takich jak pilnowanie grafiku, rezerwowanie podróży, pomoc przy dziecku, robienie prania. Asystentka wspomina także, że po porodzie North wielką ulgą była przeprowadzka do domu Kris Jenner, ponieważ ta zawsze była bardzo miła i pomocna.

Najgorsze wspomnienie? Napad w Paryżu w październiku 2016 roku! “Tej nocy Kourtney i ja byłyśmy na mieście i trochę się wstawiłyśmy” – przyznała Stephanie. Później asystentka musiała zrobić wszystko, aby Kim jak najszybciej i najbezpieczniej wróciła do domu.

Stephanie podczas wywiadu przyznała, że przyjemne chwile wynikające z podróżowania, chodzenia do drogich knajp, na zakupy itd. kończą się w momencie kiedy coś pójdzie nie tak. Podobno Kim wtedy bardzo się denerwuje i winą obarcza asystentkę.

>>> Kim Kardashian przyznała, że nie szanuje Caitlyn Jenner! Zerknijcie!

Chcielibyście pracować w taki sposób?

Środa, 17. Maja 2017