Liam Payne zdissował Zayna Malika! "Nie rozumiem jego zachowania"!

Fani Zayna odpowiadają Liamowi!

Liam Payne udzielił ostatnio dla Bizzare Life, w którym opowiedział co sądzi o nagłym odejściu Zayna Malika z One Direction.

>>> Liam Payne o wyborze imienia dla synka: "To była wewnętrzna bitwa"! Sprawdźcie szczegóły!

Liam przyznał, że nie rozumie kolegi, który z dnia na dzień zdecydował się odejść i publicznie wypowiada się negatywnie na temat zespołu. __"To bardzo smutne, ponieważ 1D było cudowne, to wspaniały czas w życiu nas wszystkich (…) Czasy w zespole były pełne radości i nie rozumiem, jak można odejść i mówić takie rzeczy, które on opowiada. Nie ma to dla mnie sensu" __- powiedział piosenkarz.

Fani Zayna nie potrzebowali dużo czasu i stanęli w obronie swojego idola! Pod adresem Liama na Twitterze padło wiele nieprzyjemnych słów, między innymi oskarżenia o to, że nie potrafi obiektywnie spojrzeć na rzeczywistość i wczuć się w sytuację Zayna, który w tamtym okresie cierpiał na lęki i zaburzenia odżywiania.

Przypomnijmy – Zayn w marcu 2015 roku odchodząc z 1D napisał: “Odchodzę, ponieważ chcę być normalnym 22-latkiem, który potrafi odpocząć i spędzić trochę czasu poza błyskami fleszy”. Później jednak publicznie mówił o tym, że w 1D nie miał wolności twórczej, był ograniczany przez kolegów i zmagał się z lękami.

>>> Znany piosenkarz napisał kawałek dla Liama Payne'a! Zgadniecie, który? ;) Sprawdźcie!

Jaka jest prawda?

Sobota, 20. Maja 2017