Reżyser "Dunkirk" porównuje rolę Harry'ego Stylesa do roli... nie uwierzycie!

Możecie być w lekkim szoku!

Christopher Nolan, reżyser filmu__ “Dunkirk” __, w którym Harry Styles zagrał jedną z głównych ról udzielił ostatnio wywiadu dla Entertainment Tonight. Nolan przyznał w nim, że obsadzenie piosenkarza w filmie było bardzo ryzykowne.

>>> Harry Styles w żałobie… Zmarł jego ojczym?

Czemu? Christopher wiedział, że z racji tego, że Harry jest sławny – może być wiele negatywnych komentarzy na temat jego samej gry aktorskiej! Dodał również, że dokładnie taka sama sytuacja była w przypadku obsadzania roli Jokera w filmie “Mroczny Rycerz”!

“Kiedy obsadziłem Heatha Ladgera w roli Jokera, wiele osób było bardzo zdziwionych, a moja decyzja wywołała sporo nieprzyjemnych uwag” – powiedział. “Muszę ufać moim instynktom, a wiem, że Harry był idealny właśnie do tej roli. Jako reżyser muszę zaufać sobie i swojemu przeczuciu na temat tego, kto w jakiej roli sprawdzi się najlepiej. Nie boję się konsekwencji” – dodał.

Reżyser dodał również, że przed wyborem Harry’ego do tej roli – jedynie słyszał jego nazwisko. Nie wiedział dokładnie kim jest młody piosenkarz i czemu jest sławny. Twierdzi także, że Harry świetnie się spisał, a do tej roli był stworzony. __"Kiedy ludzie zobaczą film mam nadzieję, że nie przegapią tego, jaką Harry wykonał w nim robotę, ponieważ to co zrobił jest bardzo subtelne, prawdziwe i realne" __- dodał na koniec.

>>> Harry Styles dostał propozycję reklamowania… nocników dla kobiet! Zobaczcie!

Premiera w Polsce już 21. lipca! Obejrzycie?

Wtorek, 11. Lipca 2017