Ania i Robert Lewandowscy o oszustwie, którego padli ofiarami: "Nie przestaniemy wspierać organizacji charytatywnych"!

Sprawdźcie, co napisali w oficjalnym oświadczeniu!

Anna i Robert Lewandowscy padli ostatnio ofiarami oszustwa. Małżeństwo przekazało 100 tysięcy złotych darowizny dla chłopca zbierającego na operację wzroku. Jak się jednak okazało, cała sprawa była oszustwem, a chłopiec… nie istnieje.

>>> Ania i Robert Lewandowscy padli ofiarą oszusta! Zobaczcie!

Lewandowscy wydali w tej sprawie specjalne oświadczenie dla mediów.__ “W związku z informacjami, jakie pojawiły się w internecie na temat akcji charytatywnej ‘Boję się ciemności’, która odbywała się na portalu zrzutka.pl, w której wzięliśmy udział, chcielibyśmy poinformować, że podobnie jak wszyscy zaangażowani darczyńcy zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że sprawa wyjaśni się z pozytywnym skutkiem dla wszystkich zaangażowanych i nikt ze wspierających inicjatywę nie zniechęci się do dalszego pomagania potrzebującym. Środki zostały zwrócone przez Organizatora akcji i zostaną przez nas ponownie przeznaczone na inny cel charytatywny. Pomaganie innym jest dla nas bardzo ważną wartością i pomimo tego zdarzenia, nie przestaniemy wspierać organizacji charytatywnych, osób potrzebujących i akcji prospołecznych”__ – napisali.

Podziwiamy taką postawę i mamy nadzieję, że inne gwiazdy, które wsparły akcję również nie zrażą się do pomocy innym! Pamiętajmy – na świecie jest wiele potrzebujących osób i nie każda z nich jest oszustem!

>>> Co słychać u Ani Lewandowskiej? Nowe zdjęcia! [FOTO] Zobaczcie!

Środa, 12. Lipca 2017