Ewa Farna w bardzo szczerym wywiadzie: "Akceptuję siebie, ale..."

Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała!

Ewa Farna jest ostatnio na świeczniku. Piosenkarka często jest krytykowana za swoją sylwetkę i często musi odpierać ataki i hejty. W najnowszej rozmowie z serwisem pomponik.pl szczerze opowiedziała o tym co sądzi na ten temat oraz o ludziach, którzy są zawistni.

>>> Ewa Farna do hejterów: "Nie czuję się otyła!" Zobaczcie!

“Ludzie bardzo szybko osądzają innych. Spotykam się z bezpodstawną, często anonimową krytyką. Łatwiej dziś przecież schować się za monitorem komputera, czy ekranem telefonu, niż zdecydować się na bezpośrednią konfrontację” – powiedziała zapytana o to, co sądzi o ludziach. Piosenkarka przyznała, że wciąż spotyka się z krytyką i niezrozumieniem, jednak postanowiła trzymać się swoich postanowień i zamiast wrócić na studia prawnicze – skupia się na karierze muzycznej.

Ewka opowiedziała także o tym, czy akceptuje siebie bezwarunkowo. "__Akceptuję, ale nad sobą pracuję. Chodzę np. na treningi, ale nie mogę pochwalić się spektakularnymi efektami. Nie mam “sześciopaka”, lubię dobre jedzenie"__ – powiedziała.__ “Przeraża mnie ta obsesja wyglądu, poprawianie się w photoshopie i udawanie kogoś, kim się nie jest”__ – dodała piosenkarka.

Popieramy taką postawę! Brawo Ewa!

Sobota, 22. Lipca 2017