Wróżka zdradza przyszłość Natalii Siwiec?

Sprawdźcie, co ma do powiedzenia!

Natalia Siwiec jest ostatnio postacią bardzo kontrowersyjną. Celebrytka kilka tygodni temu urodziła pierwsze dziecko, córeczkę, której dała na imię Mia. Hejterzy Natalii twierdzą, że w trakcie ciąży wyglądała ona zbyt szczupło i zarzucają jej, że wynajęła surogatkę do urodzenia dziecka.

>>> Natalia Siwiec na spacerze z córką! Zobaczcie!

Doniesienia te oczywiście są absurdalne, jednak podsycają one zainteresowanie wokół Natalii. Czasopismo Twoje Imperium postanowiło zapytać wróżkę o przyszłość celebrytki. Jak myślicie, co powiedziała? Według wróżki Natalia za kilka lat będzie mieć problemy finansowe i rozstanie się z mężem!

“Związek pani Natalii wydaje się trudny, ma swoje ograniczenia (…) Z kart jednak wynika, że ten związek nie przetrwa z powodu ciężkiego charakteru pana Mariusza. Decyzję o rozstaniu podejmie pani Natalia, rozczarowana dziwną postawą partnera w sprawach finansowych. Ale to za kilka ładnych lat: pojawi się ogromny kłopot finansowy, który okaże się wielkim zaskoczeniem i dużą stratą (…) Kariera pani Natalii się zachwieje, jednak znów nabierze tempa. Ma ona w sobie ogromny potencjał, więc sama dla siebie okaże się najlepszym menadżerem” – czytamy!

>>> Natalia Siwiec urodziła!

Wierzycie w takie przepowiednie? ;) My życzymy Natalii aby w jej przypadku się nie sprawdziły i aby była wciąż tak szczęśliwa, jak teraz!

Czwartek, 07. Września 2017