"Cole jest gorąca!"

Riri zabujała się w Cheryl...

Barbadoska piękność jest znana z tego, że swoją seksualność i upodobania wystawia na światło dzienne, zupełnie jakby sprzedawała jabłka na straganie. Lubi pokazywać ciało i lubi szokować. Teraz dowiedzieliśmy się, że lubi również dziewczynki ;)

Niedawno w wywiadzie wypowiadała się na temat amerykańskiej piosenkarki i jurorki programu “X Factor” -* Cheryl Cole*. Riri może nie tyle wypowiadała się, ile dała upust swoim fantazjom seksualnym na jej temat: “Cheryl Cole jest gorąca! Mogłabym patrzeć jak sprząta, podnosi rzeczy z podłogi i wypina przy tym pupę… Jest taka piękna – mówię poważnie!” o.O

Nie wiemy jak Wam, ale nam się ciśnie na usta “WTF?” Co się dzieje z tą Riri? Wiadomo – brak faceta to problem, a gwiazda jest oficjalnie biseksualna, ale żeby od razu takie teksty rzucać? Dajmy przykład – Jay-Z nie paplał w wywiadach o tym, czego by nie zrobił z Bey i jaka to ona piękna, zwłaszcza kiedy się schyla i wypina zadek… Ludzie, trzymajcie swoje fantazje dla siebie :D !

To szokowanie na siłę już nas trochę przeraża… Nie potępiamy za samego faktu, że Riri uważa Cole za atrakcyjną, ale po co mówić o tym w mediach?

A co Wy o tym sądzicie?

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 31. Maja 2012