Rozpieszczona Blue Ivy

Córka Beyoncé i Jaya-Z ma wszystko, czego chce!

Najsłynniejszy tatuś show businessu,* Jay-Z,* powiedział w ostatnim wywiadzie, że jego córka ma możliwość zostać najbardziej rozpuszczonym dzieckiem na świecie. Blue ma wszystko, czego dusza zapragnie, a jej imię jest ubezpieczonym na wielką kasę znakiem towarowym…

“Podążam w ślady swojej rodziny. Patrzę na to, jak wychowywano mnie i moich siostrzeńców. To, co pamiętam, jest dla mnie jak wzór, którego się trzymam – to moje pierwsze dziecko, więc nie mam doświadczenia. Pod koniec dnia, kiedy tak patrzę na to wszystko, zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie wychowuję najbardziej rozwydrzoną istotę na ziemi. Czego bym nie zrobił, to kiedy będzie nastolatką i tak powie mi – idź tato i nie rób mi kichy!” – powiedział Jay.

Jay-Z i kicha? Nigdy! Zabieralibyśmy go ze sobą na imprezy i chwalilibyśmy się – zobaczcie, mój ojciec jest najlepszym raperem na świecie! A tak poważnie, czy myślicie, że mała Blue ma zbyt wiele i może stać się jednym z tych bezwględnych dzieciaków, dla których liczy się tylko kasa?

Copyright: viva-tv.pl

Poniedziałek, 07. Maja 2012