Czasem życie boli...

Honey wylewa żale na blogu

Honorata Skarbek, znana jako Honey prowadzi bloga już bardzo długo. Właściwie była znaną blogerką, jeszcze zanim stała się piosenkarką. Blog, jak wiadomo, jest po to, by podzielić się przemyśleniami z czytelnikami i fanami. Sobotni wpis Honey nie zaczyna się zbyt optymistycznie…

“Hej… Jestem sama w domu i leżę w łóżku z laptopem na kolanach i to jeden z tych stanów wyciszenia, które lubię najbardziej. Jest mi przykro… Po prostu źle i przykro. To smutne, że mimo tego, iż w tak młodym wieku “uciekłam” z domu, przez co musiałam się bardzo szybko usamodzielnić i dojrzeć wewnętrznie, wciąż nie we wszystkich sytuacjach mogę decydować sama o sobie i o sprawach, które mnie dotyczą…"

Fani bloga pocieszali ją pod wpisem, ciepłymi, pełnymi zrozumienia słowami. Honey troszkę przesadza, bo w sumie ma mnóstwo szczęścia w życiu! Trzeba doceniać to, co mamy i wszystko będzie ok. Tak jak napisała dalej: “Ja dopiero teraz wsiadłam na mój mały statek i stąd widzę zarys horyzontu, do którego planuję dobić. Mimo tego, że po drodze, spotyka mnie wiele sztormów, a fale często zalewają mój pokład, jestem przekonana o tym, że mam w sobie tyle siły, że uda mi się pokonać wszystkie przeciwności losu.”

Trzymaj się Honey, wszystko co złe minie! W końcu każdy się czasem tak czuje, prawda?

Copyright: viva-tv.pl

Środa, 25. Kwietnia 2012