"Nie chcę żyć w bańce"

Trudne życie gwiazdy

Jessie J opowiedziała magazynowi The Daily Star o trudnym życiu gwiazd muzyki: “Podróżując po świecie, będąc bez przerwy w studiu i na scenie, żyjesz jak w bańce. Budzisz się i nawet nie wiesz, w jakim kraju jesteś. Wokół Ciebie jest pełno ludzi, którzy chcą wszystko robić za Ciebie, mówią Ci jaki jesteś fantastyczny. To może Cię kompletnie zmienić, możesz po drodze zgubić siebie, stając się oderwanym od rzeczywistości i zależnym od innych. Musisz być ostrożny, bo nadmierna adoracja nigdy nie pozostaje bez wpływu na Twoją osobowość. Aby nie spocząć na laurach i czuć się najlepszą na świecie, potrzebuję ludzi, którzy od czasu do czasu powiedzą mi ‘Byłaś dziś beznadziejna, zamknij się’.”

Cóż, każdy chyba chciałby, żeby jego życie było trudne w ten sposób, ale wierzymy Jessie na słowo. Piosenkarka wczoraj poprosiła swoich fanów, aby wybaczyli jej dłuższą nieobecność na Twitterze. Jest zajęta nagrywaniem nowego albumu i
promowaniem poprzedniego – “Who you are”.

Gwiazda nie szczędzi sobie jednak zajęć – przyjęła propozycję od stacji BBC i została trenerką w programie The Voice UK. Jak widać, receptą na sukces jest nie tylko talent, ale i ciężka praca! Chyba warto to sobie zapamiętać… ;)

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 19. Kwietnia 2012