Fanka Brit nr 1

To Lady Gaga!

Nasza Mother Monster wyznała ostatnio, że nigdy w życiu nie zdradzi Britney Spears i że jest jej wielką fanką! Na Twitterze napisała: “__Pakuję swój termos z Britney”__, a po chwili dodała: __ “Prawdziwi fani nigdy się od ciebie nie odwrócą #WillAlwaysLoveBritney. Niektóre gwiazdy są naprawdę tak słodkie, jak się wcześniej zakładało.”__

Nietrudno się domyślić, że Brit odpowiedziała na ten komentarz. Podobno zastanawia się, co ciekawego Gaga nalewa do tego termosu ;) Napisała też, że nie może się doczekać spotkania z Mother Monster na trasie oraz że bardzo za nią tęskni!

Pod koniec miesiąca Lady Gaga wyrusza w wielkie światowe tournée – “Born This Way Tour”. Na całym globie czekają na nią miliony fanów. Bardzo ciężko pracowała, żeby wszystko było jak należy – od strojów aż po choreografię – dlatego jesteśmy pewni, że koncerty będą sensacyjne!

Wracając do tematu – to super, że gwiazdy takie jak Gaga i Brit trzymają się razem. Prawdziwych przyjaciół w show-businessie niełatwo jest znaleźć, prawda?

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 19. Kwietnia 2012