Mrozu kręci klip!

UWAGA - fotki z planu tylko u nas!

Łukasz Mróz, znany jako Mrozu, jest jednym z bardziej wszechstronnych artystów na naszej rodzimej scenie. Bardzo chętnie łączy ze sobą pop, R&B i inne style, unikając skutecznie zaszufladkowania. Współpracował m.in. z Mariną Łuczenko, Natural Dread Killaz, Tede, Kastą, Peją czy EastWest Rocker. Ze wszystkimi wymienionymi tworzył oryginalne, nieszablonowe numery!

W tym roku ukaże się trzecia płyta artysty, a promować ją będzie utwór “Rollercoaster”, do którego właśnie nagrywany jest teledysk! Mrozu podrzucił nam kilka fotek z planu zdjęciowego. Jeśli chodzi o fabułę wideo, to… a zresztą – sami przeczytajcie, co mówi o niej Mrozu:

“Klip opowiada historię paczki znajomych. Każde z nich prowadzi swoje życie, mają swoje wzloty i upadki, ale czekają na chwilę oddechu dla siebie – wtedy mogą pozbyć się konwenansów i zrobić coś niekonwencjonalnego” – opowiada Mrozu. „Pojawi się tutaj dwóch streetartowców, dwie szalone przyjaciółki, tajemniczy tancerz i inni. Miasto Bydgoszcz okazało się kopalnią gienialnych miejscówek z Leśnym Parkiem Kultury i Wypoczynku Myślęcinek na czele. Teledysk kawałka Rollercoaster przepełniony jest świetnymi energetycznymi zdjęciami, które nadają wyjątkowy klimat w połączeniu z piosenką. Przycisk replay będzie nadużywany!”

Zobaczcie fotki z planu :) Czekamy oczywiście na premierę teledysku, a Wy?

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 19. Kwietnia 2012