Na imprezkę?

Tylko z Flo Ridą!

Raper Flo Rida, po ostatnim gigantycznym sukcesie kawałka “Wild Ones”, nagranego wspólnie z genialną wokalistką Sią Fuhler, cieszy się coraz większą popularnością.* Czy woda sodowa uderzyła mu do głowy? Nie, wręcz przeciwnie!* Podczas ostatniej wizyty w Australii z okazji rozdania nagród telewizyjnych tamtejszej stacji, Flo przechodząc po czerwonym dywanie zapraszał fanów na afterparty! Ludziom, którzy do niego podchodzili, mówił: “Wpadaj do klubu na imprezkę, będę tam – pogadamy!”

Zdziwieni? Nie każdy gwiazdor tak się zachowuje – większość raczej wymija szerokim łukiem szarych, zwykłych ludzi i bawi się wyłącznie w towarzystwie kolegów z branży oraz słynących głównie z zawartości portfela bogaczy… Flo Rida jest zupełnie inny. Zapytany przez dziennikarzy czemu tak robi, odpowiedział:

“Moja matka wychowała mnie w ten sposób. Kazała mi szanować wszystkich ludzi, bez względu na status społeczny oraz być wdzięcznym za podziw, jakim mnie darzą – mówiła również, że by być poważanym, należy fanom dawać dobry powód. Być normalnym człowiekiem, nie wywyższać się i zawsze być miłym!”

*Cóż, dobrze gadała, prawda? Co myślicie o postawie rapera? *

Copyright: viva-tv.pl

Poniedziałek, 16. Kwietnia 2012