Posłuchajcie!

Demi Lovato - "Give Your Heart a Break" w wersji na fortepian!

Całkiem niedawno ekstremalnie utalentowana Demi Lovato wydała świetny singiel dla swojej cudownej grupy fanów – “Give Your Heart A Break”. Aktorka Disneya wrzuciła do sieci filmik, na którym jedynie przy dźwiękach pianina promuje swoją nową trasę koncertową o nazwie “Special Night With Demi Lovato”. Popisuje się na nim wielkim talentem – jej głos, choć silny, brzmi niesamowicie lekko, a słowa piosenki potrafią zainspirować!

Słyszeliśmy też, że 19-latka walczy z pogłoskami na temat ponownie rozgrzewającego się romansu między nią a Joe Jonasem. Parka spotykała się już przez kilka miesięcy w 2010 roku, a potem sprawa ucichła… aż do tej pory! Zostali razem przyłapani podczas filmowania nowej reklamówki dla “Acuvue’s 1-Day Starts Today”.

“Bardzo długo byliśmy z Joe dobrymi przyjaciółmi, więc naprawdę super jest znowu się z nim spotykać, ale… nie ma już między nami chemii! Nawet nie wiedziałam, że krąży taka plotka!” skomentowała panna Lovato.

Niestety nie ma tutaj kolejnej, soczystej historii miłosnej! Ale za to możemy posłuchać fantastycznego utworu, który śpiewa dla nas Demi. Jak Wam brzmi ta wersja?

Copyright: viva-tv.pl

Poniedziałek, 16. Kwietnia 2012