Ashton i Riri

Przyjaźni nie będzie!

Cały świat posądzał ich o romans od chwili, kiedy to papparazzi sfotografowali Rihannę, wychodzącą z domu Kutchera o 4 nad ranem. Oboje dementowali te pogłoski twierdząc, że są tylko przyjaciółmi. Teraz Ashton postanowił zerwać kontakt z barbadoską pięknością – definitywnie!

Aktor twierdzi, że to właśnie Riri wezwała fotografów, aby porobili jej fotki. Powodem miało być odwrócenie uwagi od jej niezdrowych relacji z Chrisem Brownem. Kutcher zadzwonił podobno do Rihanny i powiedział, że nie może jej ufać. Wokalistka usłyszała również, że jej kumpel nie chce jej więcej widzieć!

Riri bardzo się wściekła słysząc zarzuty oraz tekst, że powinna sprawdzić jadąc do niego wieczorem, czy nikt jej nie śledzi. Uważa, że to nie jej wina, ale Ashton nie chce wierzyć.

Ładna historia… Jak myślicie, czy Riri byłaby zdolna do czegoś takiego? My sądzimy, że Ashton zrywając kontakt z przyjaciółką postąpił zbyt pochopnie. Z drugiej strony – w przyjaźni chodzi o zaufanie, więc chyba ta “relacja” czego by nie dotyczyła – nie jest warta wspominania…

Copyright: viva-tv.pl

Środa, 04. Kwietnia 2012