Prezenty Gagi

Co Mother Monster dostała od fanów?

Wczoraj jedna z najciekawszych postaci sceny pop – Lady Gaga – skończyła 26 lat! Życzyliście jej wielu pozytywnych rzeczy pod artykułem i na naszym Facebooku. Mother Monster dzisiaj na profilu Facebookowym wrzuciła fotkę, na której ma koronę z dopiskiem: “Mogę być królową, która jest we mnie. Dziękuję Wam, jesteście najlepsi!”

Co tak rozkleiło Gagę? Otóż fani przygotowali dla niej film z życzeniami w formie albumu z kalendarium fotograficzym jej całej kariery oraz filmami z koncertów. Pomiędzy zdjęciami leci tekst, który rozwaliłby każdego: “W niespełna cztery lata osiągnęłaś tak wiele – w muzyce, społecznie i dla nas. Zmieniasz świat. Podążając za własnym marzeniem, pomogłaś tylu ludziom! Uczysz nas, jak być sobą i jak się nie poddawać. Życzymy Ci miłości, szczęścia i powodzenia. Wszystkiego najlepszego, Gaga!”

Artystce podobno odebrało mowę, wrzuciła filmik na fejsa – szczęśliwa jak nigdy! Chyba rzeczywiście dzięki fanom, Gaga poczuła się jak królowa. Cieszymy się, że urodzinki się udały. Zobaczcie film od wielbicieli… A może Wy zrobiliście coś oryginalnego dla swojej idolki w jej 26 urodziny?

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 29. Marca 2012