"Kreatywny kochanek"

Aguilera o Cee Lo Greenie

Christina Aguilera – najwspanialszy głos Ameryki – powiedziała w ostatnim wywiadzie, że wokalista Cee Lo Green byłby świetnym kochankiem, ponieważ jest kreatywny i zakręcony! Artyści pracują razem przy okazji jurorowania w programie “The Voice”. Gwiazda przedyskutowała z dziennikarzami swoje relacje z członkami jury. Powiedziała, że Blake Shelton i Adam Levine są dla niej jak bracia…

Co do Cee Lo stwierdziła, że jako jedyny nadawałby się na jej kochanka – oczywiście hipotetycznie ;) Zapytano ją również jak się czuje z tym, że na pierwszych stronach gazet pojawiają się nagłówki traktujące o jej okrągłych kształtach. Gwiazda odpowiedziała: “Przecież mam wspaniałe cycki przez to, że się zaokrągliłam. Śmiejemy się, że są piątym członkiem jury!”

Wygląda na to, że Christina ma wielki dystans do siebie i nie przejmuje się komentarzami, nawet tymi mniej wybrednymi. Jak myślicie, czy Cee Lo byłby rzeczywiście lepszym kandydatem na kochanka od np. Adama Levine’a, który jest marzeniem chyba każdej kobiety?

Copyright: viva-tv.pl

Wtorek, 27. Marca 2012