Buty Blue Ivy

Mała księżniczka i jej buciki za pół tysiąca dolarów!

Beyoncé jest dobrą mamusią – dba nie tylko o zdrowie i samopoczucie swojej córeczki, ale i… o jej* styl*! Okazuje się, że jeśli chodzi o garderobę, Blue Ivy może liczyć na wszystko, co najlepsze! Na fotce poniżej i mama, i córka wyglądają dość skromnie, ale to tylko pozory. Dwumiesięczna Ivy ma na stópkach buty zaprojektowane przez Marca Jacobsa! Takie cacka kosztują ok. 400 dolców za parę!

Teraz Beyoncé zwróciła się do króla butów i torebek -* Christiana Louboutina – i poprosiła, by stworzył parę botków specjalnie dla jej malutkiej córeczki*. Jak wiadomo, ceny tych wyjątkowych produktów wahają się od 500 dolarów wzwyż (to ok. 1400 złotych!). Wiemy, że córce najsłynniejszej pary show biznesu należy się wszystko, co najlepsze, ale przecież dziecko w jej wieku rośnie jak na drożdżach – i stylowe buciki szybko pójdą w odstawkę.

Jak myślicie, czy to zbytnia ekstrawagancja jak dla dwumiesięcznej dziewczynki? Dla małej Blue najważniejsza jest chyba miłość i uwaga rodziców, a nie to, ile kosztowały jej buty i kto je projektował…

Copyright: viva-tv.pl

Poniedziałek, 26. Marca 2012