Adopcja dzieci

  Adele planuje powiększyć rodzinę!

  Pisaliśmy o tym, że Simon Konecki – obecny ukochany Adele – wciągnął ją w działalność charytatywną. On i artystka zamierzają wybrać się niebawem w podróż po Afryce, by pomagać dzieciakom oraz zrobić rekonesans i dowiedzieć się, czego jeszcze potrzebują mieszkańcy.

  Od znajomego pary dziennikarze dowiedzieli się pewnej rzeczy: “Adele jest zachwycona tym co robi Simon, podziwia go i chce być taka jak on – chce pomagać. Byli ostatnio w domu dziecka w Etiopii, chcieli zaadoptować dziecko. Nie wykluczone, że z wiosennych wojaży wrócą bogatsi o nowego członka rodziny. Adele chce mieć dzieci z Simonem, ale ciąża wymaga wyrzeczeń… Maluchy z tamtejszych sierocińców potrzebują miłości tak samo jak inne, dlatego myślę, że adopcja dojdzie do skutku.”

  To super, że Adele i Simon mają tyle do zaoferowania. Są wspaniałą parą dobrych, normalnych ludzi. To nic, że Adele jest gwiazdą – jej stosunek do świata się ani trochę nie zmienił. “Sodówka w głowie” jej chyba nie grozi! Kolejne brawa dla niej – i dla Simona za to, że ma na wokalistkę tak świetny wpływ :)

  Copyright: viva-tv.pl

  Piątek, 23. Marca 2012