Bieber pobity?!

Zobaczcie foto!

Przy okazji udzielania wywiadu do magazynu Complex, dał się “pobić”… makijażystce ;) Sesja zdjęciowa, w której piosenkarz wcielił się w boksera walczącego z aż dwoma umięśnionymi napastnikami, wypadła bosko. Biebs – nawet pobity – jest jak zawsze przystojny! Skąd pomysł na taką sesję? Wypowiedź Justina może Wam trochę rozjaśnić sytuację. Wygląda na to, że Justin oddaje całą swoją prywatność fanom i jest z tego powodu dumny!

Kanadyjski piosenkarz i ulubieniec milionów powiedział dziennikarzom Complex’u, że nie mógłby ukrywać swojego związku z Seleną przed światem: “Ukrywanie uczuć jest niezdrowe, poza tym to byłoby nie fair… Jeśli coś ukrywasz, to znaczy, że to nie jest prawdziwy związek! Oczywiście jestem troszkę zmęczony rozgłosem i tym, że gdzie bym nie poszedł, tam robią mi fotki. Mam już pokaźne worki pod oczami, Selena też… Ale będę największym gwiazdorem na świecie, bo po części zrezygnowałem z życia osobistego – stało się ono publiczne. Robię to wszystko dla moich fanów”

W dobie internetu każdy artysta jest z fanami na bieżąco – informacje o zamiarach i o życiu osobistym pojawiają się na Twitterze i Facebooku. Oczywiście rola papparazzich w tym wszystkim jest widoczna i czasem rozumiemy, że fotografowanie bez zgody artysty w każdej chwili może stać się nie do zniesienia. Takie zachowanie to już niemal nagonka… Skoro artyści chcą się dzielić, to bierzmy to, co nam dają i nie wymagajmy więcej. Biebs i tak daje z siebie wszystko :)

Co myślicie o tym, co powiedział? Czy ukrywanie miłości przed światem naprawdę może być niezdrowe dla związku?

Copyright: viva-tv.pl

Wtorek, 20. Marca 2012