Kelly ma faceta!

Clarkson spotyka się z synem swojego menadżera

Zagorzała singielka i mocno stojąca na ziemi realistka o pięknym głosie – Kelly Clarkson – wreszcie wyjawiła prawdę! Okazuje się, że nie jest sama od końca zeszłego roku. Trzymała to w tajemnicy, bo nie chciała robić sensacji. Wybrankiem artystki jest podobno syn jej menadżera – Brandon Blackstock. Znajomy Kelly zdradził prasie kilka szczegółów: “Ona była sama od 2006 roku, nie przeszkadzało jej to zupełnie, jednak Brandon daje jej to, czego potrzebowała, jestem tego pewny!”

Clarkson wściekała się o pytania w stylu: “Masz kogoś?”, “Czemu jesteś sama?” itp. Było jej dobrze i nie miała ochoty się nad sobą użalać.__ “Ludzie ciągle pytali, czy jestem szczęśliwa jako singielka – mówiłam, że tak ale nie wierzyli! To dziwne, oni po prostu widocznie nie potrafią być sami! Nie wyobrażają sobie tego nawet!”__ – narzekała artystka.

To prawda, czasem trudno zrozumieć, że ktoś może chcieć po prostu być sam. Oczywiście gratulujemy Kelly i życzymy szczęścia. Ona i Blackstock wyglądają razem bardzo dobrze – widać, że się uwielbiają.

Pasują do siebie, prawda?

Kelly Clarkson & Brandon Blackstock Źródło:

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 15. Marca 2012