Lady Gaga podniecona!

"Poznam wszystkie moje potwory!"

Mother Monster jest bardzo podekscytowana trasą “Born This Way Ball”. Na swoim Twitterze daje upust emocjom, a podziękowaniom dla fanów za wsparcie i miłość nie ma końca! Gaga pisze: “Uwielbiam, kiedy próby kopią mi porządnie tyłek! Wszystko mnie boli i kocham to! Złamałam każdy paznokieć i wyrwałam każdy włos…”
Jej trasa zaczyna się na dalekim wschodzie – pierwszy koncert odbędzie się w Seulu…
__
“Jak się dzisiaj macie? Bilety w Dżakarcie wyprzedały się jak szalone! Nie mogę się doczekać, kiedy poznam wszystkie nowe potwory z miejsc, w których nigdy nie byłam!”__

Zainteresowanie koncertami przeszło chyba najśmielsze oczekiwania Mother Monster, dlatego stara się, żeby show wypadł bezbłędnie. Dalej na Twitterze dodaje: “Nie spodziewałam się, że to wszystko eksploduje taką miłością! Dziękuję, za to, że zawsze jesteście za mną. Poczekajcie, a zobaczycie, jak muzyka budzi się do życia.”

O swoim przyszłym show dodaje:__ “Nie bawiłam się tak od wieków! UMRĘ Z PODNIECENIA! Rzucajcie lód, jeśli tak się stanie!”__

Wygląda na to, że Lady Gaga naprawdę szanuje swoich fanów. Chce, żeby ta trasa wryła się w pamięć każdemu, kto zjawi się na którymś z koncertów. Zapowiada się mega start – już 27 kwietnia! Miejmy nadzieję, że odwiedzi i nas :) Pójdziecie na koncert, jeśli Gaga wpadnie nad Wisłę?

Copyright: viva-tv.pl

Poniedziałek, 12. Marca 2012