Rihanna - party hard

Boją się o nią na Barbadosie...

Nasza Riri wzbudza ojcowskie uczucia u duchownych w swoim kraju. Kiedy mieszkała w rodzinnym domu, bardzo udzielała się w kościele. Teraz jej były pastor – Vibert Lowe – obawia się, że życie Riri podąża w złym kierunku: “Wrzuca swoje zdjęcia topless na Twittera, imprezuje i pewnie bierze narkotyki, nie mówiąc o tym, że znów spotyka się z tym Chrisem… Tu, na Barbadosie, modlimy się o nią. Jako dama nie daje dobrego przykładu.”

Duchowny boi się, że artystka szuka związków z facetami na siłę, nie mając na uwadze swojego dobra, a jedynie chwilową frajdę i ulgę. Podobno nie zjawia się w kościele, kiedy przybywa do domu na urlop. Oddaliła się od wiary… Czy zatem sława i wiara nie idą w parze? Ci, którym zależy na jej losie proszą, żeby przestała zadawać się z Chrisem, który według nich ma zły wpływ na jej charakter i zachowanie.

Rihanna od jakiegoś czasu walczy z samotnością, trzymając się Browna, jakby był ostatnim mężczyzną na ziemi. Jak myślicie, czy ona nie widzi swoich zalet? Przecież mogłaby mieć każdego! Imprezki i narkotyki w show biznesie to chleb powszedni, ale można to wszystko robić z głową…

Copyright: viva-tv.pl

Poniedziałek, 12. Marca 2012