Santigold wyśmiewa LMFAO

  "Zespół-żart"?!

  Producentka, wokalistka i raperka – Santigold, znana ze współpracy m.in. z Jayem-Z, Beastie Boys, Lilly Alen czy Pharrellem – twierdzi, że duet LMFAO to jakiś żart na scenie pop. W wywiadzie dla portalu muzycznego Pitchwork wylewa swoje żale: “Jestem zawiedziona poziomem dzisiejszych twórców. Nie trzeba teraz robić dobrej muzyki, żeby zaistnieć w show biznesie… Fakt, że LMFAO wystapili na Super Bowl sprawia, że chce mi się wyć! Ten duet to jakiś żart!

  Gwiazda jest fanką Adele i Jaya-Z, z którym współpracowała przy okazji trasy koncertowej w 2008 roku. Ma na swoim koncie tylko jedną płytę, ale jest autorką wielu tekstów i ścieżek do utworów np. Lilly Alen czy Christiny Aguilery. Wykonywała w swojej karierze wszystkie gatunki od pun*ka po hip-hop.* Jej wszechstronność zadziwia!

  Czemu więc czepia się LMFAO? Mogłaby przemilczeć pewne sprawy. Chłopaki z duetu robią sobie jaja zawsze i wszędzie, a ich muzyka służy wyłącznie lekkiej i przyjemnej rozrywce. Czyżby Santigold zazdrościła im występu na Super Bowl…?

  Copyright: viva-tv.pl

  Piątek, 02. Marca 2012