Katy Perry charytatywnie

Odda zyski ze sprzedaży singla!

Katy Perry zamierza oddać wszystkie pieniądze, które zarobi jej najnowszy kawałek “Part Of Me”, na cele charytatywne. Pomoże w ten sposób fundacji MusiCares. Organizacja zajmuje się pomocą finansową artystom, którym się nie powodzi lub takim, którzy mają problemy zdrowotne i nie stać ich na lekarzy czy szpital. Jesteście w szoku? Tak, są tacy!

Zawód artysty to czasem ciężki kawałek chleba – w kontraktach płytowych nie ma ubezpieczenia zdrowotnego… Jeśli piosenkarz ma ciężki rok, nie może nagrywać, tworzyć i sprzedawać swoich dzieł, nie może też zarabiać. Nie ma w tym zawodzie czegoś takiego jak płatny urlop. Ci ludzie są zdani tylko na siebie. Oczywiście nie mówimy o tych, których majątki liczone są w milionach dolarów, a o artystach, którzy zajmują się niszowymi gatunkami…

Wszyscy pomagają dzieciom, rodzinom, chorym i starcom, ale nikt nie myśli o tych, którzy zapewniają nam rozrywkę. Oni też miewają problemy finansowe! Pewnie dlatego Katy wybrała właśnie tę organizację. Wystawiła też na aukcji gitarę z autografem, która obecnie osiągnęła cenę 1500 dolarów. Popieramy takie działania :)

Copyright: viva-tv.pl

Piątek, 17. Lutego 2012