Justin Bieber nie gwiazdorzy

Cały czas jest po prostu sobą!

Podczas ostatniej trasy koncertowej po Brazylii, Biebsowi w ramach supportu towarzyszyli chłopcy z młodego brytyjskiego boysbandu The Wanted. Członkowie kapeli bardzo dobrze wypowiadają się o gwiazdorze i jego stosunku do innych ludzi. Nie zachowuje się podobno jak inni tytani showbiznesu, którzy traktują wszystkich z góry.

Gitarzysta The Wanted powiedział w wywiadzie dla MTV News: "__Justin wie, że jest wielkim artystą, ale kiedy się z nim przebywa na co dzień, nie wykazuje cech “gwiazdora”. Jest całkiem normalny, wręcz swojski. Poza tym bardzo docenia to, co się dzieje w jego życiu. W żaden sposób sodówka nie uderzyła mu do głowy. Jest spoko ziomem! Gadaliśmy głównie o piłce, tak, jakbyśmy się znali z boiska :) Jest dla nas definitywnie wzorem do naśladowania.__"

Wychodzi na to, że Biebs jest nadal zwykłym człowiekiem, nie wywyższa się i nie nabija z innych. Może to jest tajemnica i klucz do jego wielkiej sławy – pokora i skromność?* Zdecydowanie można go naśladować w tej kwestii, zgodzicie się?*

Copyright: viva-tv.pl

Piątek, 10. Lutego 2012