Adele otwiera się w programie telewizyjnym

  Pierwszy raz mówi o operacji!

  Posiadaczka jednego z najpiękniejszych głosów na świecie otworzyła się niespodziewanie w programie telewizyjnym Andersona Coopera “60 Minutes”. Wcześniej unikała tematu operacji – widocznie było to dla niej zbyt bolesne. Emocje wzięły jednak górę, potrzeba wyrzucenia z siebie wszystkiego zwyciężyła.

  Musiałam używać aplikacji telefonicznej i pisząc porozumiewałam się z bliskimi. Nie mogłam przez ponad miesiąc wydobyć z siebie słowa. Mój głos zniknął! Bałam się, że bezpowrotnie… Poza tym uwielbiam przeklinać, a w aplikacjach na telefonie nie ma takiej możliwości ;) Komunikacja z innymi była bardzo ograniczona. Jeśli chodzi o operację, nie zdawałam sobie sprawy, jak to jest. Nigdy wcześniej nie przeżyłam czegoś podobnego. Wykonano ją laserem, wypalono ten polip. Po tym wszystkim czułam, jakby na gardło spadła mi kurtyna, jakby nie było moje. To było przerażające.” – opowiadała wokalistka.

  To dobrze, że Adele wyrzuciła z siebie te emocje. Pewnie był czas, kiedy modliła się o to, by jej głos – czyli to, co ma najcenniejszego – nie uległ drastycznej zmianie. Cieszymy się, że już wszystko dobrze i że piosenkarka wystąpi na Grammy – na 100% zachwyci wszystkich! Dzielna ta nasza Adele, prawda?

  Copyright: viva-tv.pl

  Piątek, 10. Lutego 2012