Czy Jay-Z podkrada kasę z fundacji?

Okazuje się, że to całkiem możliwe...

Według raportów raper w 2010 roku wpłacił na konto swojej fundacji The Shawn Carter Foundation nieco ponad 6 tysięcy dolarów. Dla porównania w tym samym roku na jego koncie pojawiło się aż 67 milionów! W tym samym czasie jego żona Beyoncé wróciła do domu z niebagatelną sumką 87 milionów “zielonych” i nie wpłaciła na konto żadnej fundacji ani centa.

Ciekawe, czy z kasa z ostatniej imprezy w Carnegie Hall poszła na pomoce edukacyjne, czy na osobiste konto państwa Carterów. W całym rozliczeniu fundacyjnym są luki i błędy wskazujące na to, że większa część dochodów z charytatywnych występów Jaya-Z i Beyoncé jednak nie trafia do potrzebujących. Okazuje się zatem, że działalność dobroczynna to najlepszy sposób na zarobienie pieniędzy.

Jay-Z jest jednym z najbogatszych muzyków w Stanach Zjednoczonych. Może poprostu chce, żeby to kasa jego fanów szła na konto fundacji, a swoją skrzętnie ukrywa i czeka aż zaprocentuje?

Tak czy inaczej, mógłby dać lepszy przykład potencjalnym darczyńcom… Czekamy na to, jak zakończy się ta “afera” – może to wszystko tylko plotki?

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 09. Lutego 2012