Trasa MDNA!

Madonna walczy o pokój

To już 9 trasa koncertowa Królowej Popu. Najnowsza, dwunasta z kolei płyta Madonny – “MDNA” – ukazała się 23 marca. Z tej okazji gwiazda postanowiła ruszyć w wielkie światowe tournée!

Wielkie otwarcie odbyło się wczoraj w Izraelu na gigantycznym stadionie Ramat Gan. Do końca roku artystka wraz ze swoim genialnym show odwiedzi 36 państw świata – w tym Polskę! Koncert w Warszawie odbędzie się na Stadionie Narodowym już 1 sierpnia :)

Wczorajszy występ pełnił rolę wielkiego wejścia, ale całe przedsięwzięcie miało drugie dno. Madonna uznała, że to dobry moment i miejsce na wygłoszenie orędzia na temat światowego pokoju: “Wybrałam Izrael na miejsce startu trasy nie bez powodu. Od tysięcy lat konflikt na Bliskim Wschodzie pochłania miliony niewinnych ofiar! Nie możecie być moimi fanami i jednocześnie mordować! Zaprzestańcie wojen! Zacznijcie od dziś – każdy z osobna! Jeśli zachowacie pokój tutaj, na całym świecie ludzie pójdą w Wasze ślady!”

Łza się kręci w oku… Te słowa dotarły do 33 tysięcy ludzi obecnych na koncercie. Piękne wejście i cudowne słowa – miejmy nadzieję, że trafiły prosto do serc. Zobaczcie fotki z występu!

Copyright: viva-tv.pl

Środa, 01. Lutego 2012