Kelly Clarkson śmieje się z plotek

Mówią, że woli dziewczyny...

Kelly zyskała popularność w chwili, w której zajęła zaszczytne drugie miejsce w amerykańskiej edycji “Idola”. Od 2002 roku zgarnęła tyle nagród, że pewnie przeznaczyła na nie w domu oddzielny pokój! Nic dziwnego, że wokół niej zaczęły krążyć różne plotki – popularność ma swoją cenę.

Clarkson jest w tej chwili singielką – dziennikarze wciąż próbują dociekać przyczyn tego stanu rzeczy. Jedna z ciekawszych spekulacji głosi, że Kelly jest lesbijką – bo żeby gwiazda jej pokroju nie miała u swego boku mężczyzny?

Piosenkarka śmieje się z plotek i zupełnie je ignoruje. “J__estem sama, ponieważ mam dość ciężki charakter i nie lubię, gdy ktoś za mnie decyduje. Pogłosek o mojej orientacji nie odbieram jako krzywdzące, wydają mi się raczej zabawne. Poza tym kocham to, co robię, muzyka jest dla mnie najważniejsza. Kto by wytrzymał bycie cały czas na drugim miejscu?__” – pyta piosenkarka.

To, co mówi Kelly, brzmi bardzo rozsądne. Brak ukochanego nie oznacza jeszcze, że woli dziewczyny, a nawet jeśli – to co z tego?

Copyright: viva-tv.pl

Piątek, 27. Stycznia 2012