Beyonce i Jay - Z - wielka ściema!

Poród się odbył, ale to nie Beyonce urodziła!

Poród się odbył, ale to nie Beyonce urodziła!

Ingrid Jackson to nazwisko, pod którym gwiazda zarejestrowała się w szpitalu. Do wczoraj cały świat myślał, że to normalne – względy bezpieczeństwa. dziś wiemy, że było inaczej!

Okazuje się, że oprócz Beyonce w pokoju szpitalnym była inna kobieta – prawdziwa Ingrid Jackson. Ta która wydała na świat malutką Blue Ivy Carter. Surogatka. To wyjaśnia czemu całe piętro szpitala zostało wykupione a pracownikom oddziału skonfiskowano komórki. Przyszli rodzice nie chcieli, żeby ściema wyszła na jaw.

Wygląda na to, że Beyonce przez cały czas symulowała stan ciąży. Po ostatnim poronieniu, to całkiem możliwe, że gwiazda zwyczajnie nie mogła mieć dzieci. Przecież prośba o pomoc w urodzeniu dziecka to już proceder powszechny w świecie show biznesu. Nickole Kidman czy Sara Jessica Parker nie wstydziły się wcale faktu, że ich dzieci rodziły inne kobiety. Czasem po prostu inaczej się nie da.

Po co ta cała maskarada?! To nie tajemnica, że bardzo pragnęli dziecka. Ale żeby tak oszukiwać? Wszyscy zachwycali się Beyonce w ciąży…

A może ściema to doniesienia dziennikarzy zza Oceanu? Jak sądzicie, czy można dawać wiarę informacjom z tabloidów?

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 12. Stycznia 2012