Menadżer Chrisa: Nie będzie wywiadów w 2012!

Gwiazdor musi się skoncentrować wyłącznie na pracy!

Chris Brown, raper i były facet Rihanny, ten sam który prawie trzy lata temu został aresztowany i skazany za dotkliwe pobicie gwiazdy,* powraca by poświęcić się w całości muzyce.*

Przeszło dwa lata zajęło mu odbudowanie reputacji i zdobycie zaufania fanów na całym świecie i jak sam przyznaje – nie było łatwo! Razem ze swoją ekipą próbował przezwyciężyć złą passę, wierząc, że druga szansa niebawem nadejdzie. Głęboka wiara i ciężka praca opłaciły się.

Już w 2011 tryumfował na listach przebojów produkując spore ilości singlowych hitów takich jak “Deuces”, “No BS” czy “Look at Me Now”. Nagrody sypały się jak z rękawa! Teraz, po odbyciu koncertowej trasy amerykańskiej promującej płytę F.A.M.E na której współpracował z takimi sławami jak Ludacris, Busta Rhymes czy Justinem Bieberem, zdecydował całkowicie poświęcić się filmowaniu i pracy nad kolejnym albumem.

Menadżer Chrisa zapowiada, że aby ten powolny proces wracania do łask szerszej publiki się udał – gwiazdor musi się teraz skoncentrować wyłącznie na pracy, dlatego w 2012 roku nie zamierza udzielać żadnych wywiadów.

Nie załamujcie się jednak! Chris jest bardzo aktywny na Twitterze, więc możemy na bieżąco sprawdzać, co i jak. A wracając do niechlubnej przeszłości Chrisa…
Wybaczyliście mu to, jak potraktował Rihannę? Piszcie w komentarzach!

Copyright: viva-tv.pl

Czwartek, 05. Stycznia 2012