GaGa zagra!

Lady GaGa wcieli się w rolę Amy Winehouse? Poznaj szczegóły!

Na razie to tylko szum plotek, ale wszystko wskazuje na to, że całkiem wiarygodnych… Lady GaGa chyba może już zacząć przygotowania do roli Amy Winehouse w pośmiertnym filmie biograficznym o artystce!

Pogłoski o rzekomym udziale Germanotty w produkcji pojawiły się już w sierpniu. Dziś informację potwierdzają słowa ojca samej Amy, który oficjalnie ogłosił, że pochwala pomysł angażu Lady GaGi w film o jego córce:
Słyszałem, że GaGa marzy o tym, aby zagrać Amy w filmie biograficznym poświęconym jej życiu. Nie wiem, jaki jest jej brytyjski akcent, ale musi być idealny. A raczej akcent angielsko-żydowski z East Endu. Niech zacznie już go ćwiczyć. Chociaż i tak myślę, że będzie świetna – komentuje Mitch Winehouse.

Bez wątpienia Gagaloo byłaby zachwycona taką szansą i jesteśmy tak samo przekonani, że poradziłaby sobie doskonale. Co jak co, ale aktorski zmysł to jej wrodzona cecha!

Mieliśmy okazję przekonać się o tym chociażby podczas ostatniej edycji gali MTV Video Music Awards 2011, gdzie artystka wcieliła się w sławetną rolę Jo Calderone’a…

Copyright: viva-tv.pl

Niedziela, 11. Grudnia 2011