Honey też była!

Jak Honey wspomina koncert Rihanny? Dowiedz się!

Wczoraj zaserwowaliśmy Wam małą relację z koncertu Rihanny w Atlas Arenie w Łodzi (zobacz foty!). Okazuje się, że nie tylko my śledziliśmy szaleństwa sceniczne Riri. Swoją własną relację przygotowała także Honey na swoim blogu!

Podobnie, jak i zapewne reszta wielbicieli autorki hitu „S&M”,* Honorata wyszła wręcz zachwycona występem Barbadoski*. Co najbardziej zapadło jej w pamięć, to kolorowe kreacje piosenkarki i wyjątkowy głos.

Cała hala była wypełniona po brzegi. Rihanna dała 2-godzinny występ z paroma zmianami strojów, tancerzami, kilkoma rekwizytami i grą świateł. Byłam pozytywnie zaskoczona co do możliwości wokalnych Rihanny, ponieważ zaśpiewać 20 kawałków skacząc przy tym po całej scenie to nie lada wyzwanie, któremu ona jak najbardziej podołała. Szczerze? Byłam na lepszych koncertach w swoim życiu, ale ten również uznaję za dobry. W końcu to Rihanna – gwiazda światowego formatu, ta z numerów “jeden”, której każdy kolejny singiel jest niekwestionowanym hitem. I jak dla mnie- mistrzyni wizerunku, a dokładniej jego zmian (…) – czytamy na blogu Honey.

A co Wy uważacie? Zgodzicie się z Honey?
Sądzicie, że Honey ma szanse na taką karierę jak Rihanna? Piszcie w komentarzach!

Copyright: viva-tv.pl

Środa, 07. Grudnia 2011