Rihanna „Loud Tour”!

Rihanna – obecnie jedna z największych gwiazd na całym świecie – zagra 6 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi w ramach trasy „Loud Tour”! To będzie pierwsza okazja, aby polska publiczność mogła zobaczyć i usłyszeć artystkę wykonującą jej najnowsze hity „Only Girl (In The World)” i „What’s My Name” z ostatniego albumu zatytułowanego „Loud”.

„Only Girl (In The World)” trafił na pierwsze miejsca przebojów, co sprawiło, że świat był w pełni przygotowany na piąty album Rihanny „Loud”, który zadebiutował w czołówkach list. Drugi singiel Rihanny „What’s My Name” (z udziałem Drake’a), okazał się kolejnym wielkim sukcesem – to już 9 singiel artystki, który zajął 1 miejsce na liście Hot 100 i tym samym potwierdził królowanie Rihanny na listach przebojów.

Nominowana w 4 kategoriach do Grammy Awards 2011, Rihanna zdobyła reputację jednej z najbardziej ekscytujących i utalentowanych wykonawczyń na świecie. Trasa „Rated R” oszołomiła publiczność na całym świecie bezkonkurencyjną produkcją. Z niesamowicie gorącymi hitami takimi jak „Only Girl (In The World)”, „Umbrella”, „Disturbia” czy "Shut Up and Drive” i zupełnie nowym, jeszcze bardziej ekstrawaganckim show, „Loud Tour” zapowiada się największą i najlepszą trasą w karierze Rihanny!

Ceny biletów:

154 zł – osoby niepełnosprawne

165 zł – płyta

198 zł – trybuny

253 zł – trybuny i Golden Circle

353 zł – Golden Circle Early Entrance

598 złVIP

731 zł – Hot Ticket Package

1550 zł – Meet and Greet Package

Szczegółowe informacje o ofercie VIP, Hot Ticket Package i Meet and Greet Package dostępne są na stronie LiveNation.pl.

Niedziela, 04. Grudnia 2011