Doda walczy o wolność!

Odwołała się od decyzji sądu…

Wczoraj pisaliśmy, że Doda po raz drugi została skazana za obrazę uczuć religijnych, a odwołanie w styczniu nie przyniosło oczekiwanego rezultatu… Teraz media donoszą, że gwiazda postanowiła dalej walczyć o wolność słowa i napisała odwołanie do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu! Może tam zrozumieją i uszanują zdanie Dody na temat świętej księgi.

Management artystki wystosował całkiem mądre pismo, które można przeczytać na jej oficjalnej stronie. Zobaczcie jego fragment: “Wyrok skazujący Dodę w sprawie o rzekome obrażenie uczuć religijnych dwóch osób uprawomocnił się i to wbrew publicznemu skrytykowaniu go nie tylko przez autorytety naukowe w Polsce, ale też przez redakcje wielu dzienników na całym świecie. Przypomnijmy, że Artystka w 2009 roku w wywiadzie internetowym dla portalu Dziennik.pl, pozytywnie wypowiadając się o przesłaniu Biblii zakwestionowała jej zgodność z nauką i poddała w wątpliwość wiarygodność jej autorów.”

Może wyda się to Wam jednostronne, ale to, co pisze menago Dody, może mieć sporo sensu… Jak sądzicie, czy Doda dopnie swego?

Copyright: viva-tv.pl

Środa, 20. Czerwca 2012