Tede i Doda?!

Spokojnie, łączy ich tylko manager ;)

Do tej pory Doda zmieniała menadżerów jak rękawiczki, czy tym razem trafiła w dziesiątkę? Okaże się pewnie wkrótce. Po szeregu dziwnych akcji z jednym z jej byłych managerów, który rzekomo został przez nią pobity, wygląda na to, że Doda doczekała się wreszcie normalnego opiekuna!

Zbigniew Niedziałek jest właścicielem New Zenith Promotion i wcześniej zajmował się karierą Tedunia! Zbych zapewnia, że nie zamierza zmieniać wizerunku swojej podopiecznej – wszystko zostaje na swoim miejscu:
“Wizerunek Dody nie jest sztucznie wykreowany. Doda była, jest i będzie sobą. Nikogo i niczego nie udaje. Zawsze jest szczera i autentyczna, co jest największą siłą artysty. Mając tak wyrazistą osobowość, niepotrzebne, a nawet niemożliwe jest zmienianie jej. Naszym głównym celem jest pokazanie, że Doda jest przede wszystkim najlepszą piosenkarką w Polsce…”

Wygląda na to, że nowy menago wierzy w Dodę po stokroć! Jak myślicie, czy z nim artystka też się pokłóci na śmierć i życie? A może współpraca będzie owocna?

Copyright: viva-tv.pl

Wtorek, 19. Czerwca 2012