Drake POBIŁ BROWNA?!

Co się tam wydarzyło?!

Drake pojawił się w środę wieczorem w klubie Manhattan’s W.I.P. zaraz po koncercie Ricka Rossa i spotkał tam Chrisa Browna. Chyba nie rozmawiali zbyt przyjacielsko – pojawiły się pogłoski, że ok. 4 nad ranem w knajpie *wywiązała się bójka między gwiazdorami… *

Podobo Brown posłał do stolika Drake’a butelkę szampana, ten natomiast postanowił odesłać mu ją z kartką, na której napisał: “Piep***łem się z miłością twojego życia, pogódź się z tym!”. Wszystko działo się bardzo szybko – najgorsze, że jeden mówi jedno, a drugi od razu zaprzecza!

Drake wystosował oświadczenie, że nie brał udziału w zajściu i nie wie o co chodzi. Mało tego – podobno ma alibi. Chris twierdzi, że zaatakowano Karrueche, jego i ich znajomych, ale nie pisze, kto konkretnie to zrobił. Dziewczyna, która była rzekomo obecna w knajpie tamtej nocy, twierdzi, że butelką w Chrisa rzucił Meek Mill – koleś, który grał z Rickiem Rossem koncert tego wieczoru… Brown utrzymuje, że to jednak nie on i że ma wielki szacun do Milla!

Trochę się zakręciliśmy, ale wiemy, że w rezultacie Brown DOSTAŁ BUTELKĄ W TWARZ! Świadkowie zajścia przyznają, że szkło latało dosłownie wszędzie! Artysta powiedział, że udzieli policji pomocy w celu wyjaśnienia całego zajścia.

Zobaczcie fotkę rozciętej brody – rana wygląda nie za dobrze i jest dość głęboka… Jak myślicie, czy faktycznie mogło pójść o Riri? No i kto przyłożył Chrisowi?!

Chris Brown Źródło: mtv.comCopyright: viva-tv.pl

Piątek, 15. Czerwca 2012